Klikalna mapa interaktywna

Nawigacja z wykorzystaniem map obrazków

Mapy interaktywne można wykorzystać do planów zarówno geograficznie, jako pokazanie elementów urządzeń, czy nawet części ciała człowieka.
Nasza firma zajmuje się tworzeniem prostych oraz skomplikowanych map różnego rodzaju. Tworząc unikalne projekty stron internetowych, możemy stanąć przed problemem stworzenia nietypowej nawigacji. Możemy zaprojektować na przykład mapę Polski z województwami, po kliknięciu na które, pojawi się lista dostępnych punktów sprzedaży.
Innym przykładem map może być mapa budynku która pozwala wybranie odpowiedniego piętra w wizualizacji budowanego bloku i wyświetlenie dostępnych na nim mieszkań.

 

 

 

Plany mieszkań, pięter i budynków

W branży nieruchomości, szczególnie ważne jest przedstawienie klientowi szczegółów inwestycji. Prezentowanie planów i rzutów jest często niewystarczające. Dostrzegając tę potrzebę proponujemy rozwiązanie pozwalające nanosić na dowolny plan budynku, rzut piętra czy mieszkania możemy nanosić dowolne interaktywne pola, obszary, zdjęcia czy punkty. Aplikacja ma bardzo szeroki zastosowanie. Jest elastyczne i łatwo w konfiguracji. Prezentując plan dowolnej nieruchomości, możemy każdy jej element uczynić interaktywnym. W taki sposób aby w przejrzysty i intuicyjny, zaprezentować wszystkie szczegóły i istotne elementy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zaprezentować dostępne piętra, wolne powierzchnie do wynajęcia czy rozkładu mieszkań. 

Animowane prezentacje

Projektowanie prezentacji multimedialnych. Prezentacje jakie wykonujemy mogą opierać się na strukturze, HTML opublikowane na stornie, lub w standardowych rozszerzeniach PowerPoint. Prezentacja interaktywna daje użytkownikowi możliwość, pełnej kontroli nad wyświetlanymi treściami, wybór wyświetlanego działu, intuicyjnej i swobodnej nawigacji pomiędzy partiami materiału. Interaktywne prezentacje są obecnie najbardziej popularnymi rozwiązaniami na rynku technik multimedialnych. Prezentacje takie doskonale się sprawdzają przy bardzo rozbudowanych struktur i dużej ilości prezentowanego materiału.

Przyciągnij uwagę odbiorców

Zadbamy o to aby by Twój produkt lub usługa prezentowała się jak najlepiej. We współczesnym świecie, w którym komunikacja niewerbalna stała się powszechna, rola komunikacji wizualnej staje się coraz ważniejsza. Prezentacje obok eleganckich materiałów reklamowych, funkcjonalnych stron internetowych to obecnie klucz do sukcesu firmy. Zaprojektujemy dla Ciebie niesamowite prezentacje, które przyciągną uwagę odbiorców w przystępny sposób nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Przygotujemy prezentację produktu, usługi lub wystąpienia na każdy temat. Stworzymy czytelny układ i wzbogacimy ją o eleganckie i piękne grafiki. Taka prezentacja będzie idealnym nośnikiem idei, którą chcesz przekazać.

 


 

Indywidualny projekt

Każda mapa lub prezentacja internetowa to zawsze indywidualny projekt. Naszym celem jest aby była ona dla Ciebie powodem do dumy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zaczynając od szczegółowej analizy i przemyślanego planu. Twoja prezentacja będzie wyjątkowa, zaprojektowana z uwzględnieniem charakterystyki Twojej firmy i branży, w jakiej działasz oraz modelowego klienta, do którego skierowana jest oferta.