System rezerwacji

Zaoszczędź czas i zwiększ sprzedaż

Z pomocą systemu do zarządzania rezerwacjami zoptymalizujesz i usprawnisz swoją pracę oraz zaoszczędzisz czas swój i twoich pracowników. Dzięki możliwości rezerwacji przez internet w szybki  i prosty sposób poniesiesz jakość i efektywność swoich usług. Radykalnie zmniejszysz ilość rozmów telefonicznych, automatyzując: umawianie się z klientem, rezerwacje wizyt czy produktów oraz zmiany ich terminów. Dzięki naszemu systemowi rezerwacji pozbędziesz się błędów i pomyłek w rezerwacjach. W sposób jednoznaczny i czytelny klient będzie mógł umówić się na wizytę lub zarezerwować usługę. Otrzyma potwierdzenie rezerwacji e-mailem oraz sms'em.

 

Przygotujemy dla Ciebie dedykowany system rezerwacji, wraz ze wszystkimi wymaganymi przez Ciebie regułami oraz funkcjami a następnie zintegrujemy go z twoją stroną lub uruchomimy jako osobną stronę webową na której twoi klienci będą mogli rezerwować lub zapisywać się online przez 24 godziny na dobę.


Wybierz system rezerwacji przez internet

 

 

Szerokie zastosowanie

Realizujemy systemy rezerwacji i bookowania dla różnorodnych biznesów, takich jak: hotele i restauracje, gabinety lekarskie i przychodnie, atrakcje turystyczne, rezerwacja szkoleń, rezerwacja sal, usługi kosmetyczne. Umożliwisz swoim klientom szybki i prosty sposób rezerwacji wizyt lekarskich, zabiegów kosmetycznych, usług sprzątania, szkoleń a także pomieszczeń, sal konferencyjnych, pokoi, sprzętu, maszyn i wiele, wiele innych.

Skuteczna komunikacja

Skuteczna komunikacja z klientem to podstawa funkcjonowania w każdym biznesie. Niewłaściwy kontakt lub jego brak może powodować odwołane rezerwacji lub wizyty, a co za ty idzie straty. Z naszym programem rezerwacji utrzymasz z klientami dobry kontakt. Narzędzie wyśle automatyczne przypomnienie SMS z datą i godziną umówionej wizyty.

Rezerwacja online

Nasz program do rezerwacji online w internecie daje twoim klientom możliwość rezerwacji dogodnych dla siebie terminów wizyty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z każdej lokalizacji. Dzięki tej funkcji możesz zyskać klientów nawet wtedy, gdy salon jest zamknięty! Program pozwala na dostęp rezerwacji z dowolnego urządzenia. Do Ciebie należy jedynie ustalenie, kiedy i jakie usługi możesz zaoferować.

Praktyczny kalendarz

Wygodnie korzystaj z funkcjonalności kalendarza również na smartfonie. Twoi klienci będą mogli umawiać się lub zmieniać terminy. Potwierdzenie rezerwacji otrzymają przy pomocy powiadomień SMS. Zaoszczędź czas i korzystaj z programu, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

 

 


 

Kompleksowo wdrożymy system rezerwacji

Wszystko zrobimy za Ciebie. Zbudujemy niezależny system rezerwacji lub zaimplementujemy go na twoją istniejącą stronę internetową, który będzie w pełni funkcjonalny. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, iż otrzymasz usługę kompleksową. Oprócz dołączenia i uruchomienia systemu rezerwacji, także podłączymy wszelkie potrzebne tobie dodatkowe usprawnienia i integracje.

Szybki i niezawodny system

Skuteczna komunikacja z klientem to podstawa funkcjonowania w każdym biznesie. Niewłaściwy kontakt lub jego brak może powodować odwołane rezerwacji lub wizyty, a co za ty idzie straty. Z naszym programem rezerwacji utrzymasz z klientami dobry kontakt. Narzędzie wyśle automatyczne przypomnienie SMS z datą i godziną umówionej wizyty.

Wspieramy i obsługujemy

Twój biznes to nasz priorytet. Celem Twojej strony i systemu rezerwacji jest generowanie zysków oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami. Jest to kanał, za pośrednictwem którego komunikujesz się z klientami. Chcesz mieć pewność, że jest dostępna dla Twoich odbiorców, wybierz solidne wsparcie. Konsekwentne wdrażamy zmiany i prowadzimy opiekę nad systemem rejestracji, dzięki czemu pozyskać nowych klientów dla Twojego biznesu.