Systemy do wideokonferencji

Spotkania bez wychodzenia z domu

Zorganizuj spotkanie biznesowe z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu bez konieczności wychodzenia z domu.  Łącz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, spotkania wszystkich pracowników i szkolenia za pośrednictwem wideokonferencji.
Nasze systemy działają na dowolnych urządzeniach z dostępem do sieci. Dołączenie do spotkania jest szybkie i proste.

 

Pokażemy Ci jak działają wideokonferencje, pomożemy w organizowaniu i zarządzaniu spotkaniami. Dzięki tej technologi będziesz mógł organizować różne spotkania - od spotkań 1 na 1, przez spotkania kilku, kilkudziesięciu osób, aż po szkolenia w których uczestniczyć mogą nawet setki osób! I to wszystko bez wychodzenia z domu czy biura :)


Wybierz niezawodny system

 

 

 

Dołącz z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu

Dostęp do spotkań z każdego miejsca. Wystarczy że posiadasz urządzenie z dostępem do internetu. Na spotkanie możesz zalogować się zarówno z urządzenia mobilnego, tabletu, laptopa czy komputera stacjonarnego. Nasz system konferencji obsługuje również różne systemy operacyjne - Windows, iOS, Android czy Linux.
System wideokonferencji synchronizują się z kalendarzem, dzięki czemu możesz w uporządkowany sposób planować swoje spotkania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne, kontrolowane spotkania bez żadnych obaw. System posiada kompleksowe szyfrowanie wszystkich spotkań i gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom.
Ponadto istnieje możliwość zabezpieczenia spotkania hasłem oraz potwierdzanie tożsamości osób uczestniczących w spotkaniu. 

Kontrola prowadzącego

Prowadzący spotkanie ma nad nim pełną kontrolę. Może on wyciszać oraz odciszać uczestników, nagrywać spotkania, kontrolować czat, udostępniać uczestnikom spotkania materiały oraz dokumenty, udostępniać pulpit oraz widok aplikacji za pomocą jednego kliknięcia.
Ponadto prowadzący może także podzielić uczestników spotkania na osobne grupy, blokować ich a nawet usuwać ze spotkania.

Breakout rooms czyli możliwość pracy w grupach

Pokoje Breakout pozwalają podzielić spotkanie na osobne sesje. Gospodarz spotkania może sam przydzielić uczestników do poszczególnych pokoi lub zrobić to automatycznie. Ponadto prowadzący może dowolnie przełączać się między pokojami, dzięki czemu ma możliwość nadzorowania pracy poszczególnych grup.

Połącz wideokonferencję ze stroną internetową i zwiększ sprzedaż

Możemy tworzyć gotowych stron lądowania oraz lejków sprzedażowych dla każdej branży. 

Dzięki wykorzystaniu lejków sprzedażowych i stron lądowania (landing page) przyciągniesz do siebie nowych klientów. Pomagamy, doradzamy i wykonujemy strony lądowania oraz lejki sprzedażowe w oparciu o twoje indywidualne potrzeby.

 

 


 

Doradzimy, pomożemy, zbudujemy!

Skonfigurujemy system wideokonferencji do twoich indywidualnych potrzeb, pomożemy w organizacji oraz budowaniu stron landing page oraz lejków sprzedażowych.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, iż otrzymasz usługę kompleksową. Doradzimy i pomożemy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów oraz nauczymy cię jak poruszać się i korzystać z systemu.