Projektowanie stron internetowych opartych na Wordpress

 

WordPress jest oprogramowaniem, z którym stworzysz piękną witrynę, blog czy aplikację. Piękne projekty graficzne, potęga dostępnych funkcji i wolność nieskrępowanej kreacji. Strony internetowe oparte o WordPress są używany przez najlepszych. Zawsze pamiętamy o tym, że tworząc stronę www, musi spełniać ona kilka warunków. Powinna być odebrana pozytywnie przez Twojego klienta, wzbudzać pozytywne emocje - to wizytówka Twojej firmy. Po drugie powinna być funkcjonalna, czyli przejrzysta i czytelna, tak by użytkownik mógł w szybki i intuicyjny sposób znaleźć interesujące go informacje. Twoja storna powinna też być przyjazna dla wyszukiwarek, czyli odpowiednio przygotowana pod algorytmy Google, który musi poznać specyfikę Twojej firmy. Tym zajmuje się optymalizacja SEO, czyli zestaw technik, których zadaniem jest pomóc Google w jak najlepszym zrozumieniu naszej strony i jej głównej tematyki.
 

 

 

 

Zadbaj o wizerunek swojej firmy

Wizerunek firmy jest sposobem, w jaki jest ona przedstawiana i postrzegana w otoczeniu zewnętrznym - przez klientów. To od niego zależy, jakie opinie wyrobią sobie ludzie na temat danych towarów lub usług oferowanych przez przedsiębiorstwo.

Strony internetowe projektujemy w taki sposób, by były jednocześnie atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne. Dzięki temu zlecając nam projekt i budowę swojej strony firmowej zyskasz skuteczne narzędzie, które pozwoli Ci na prezentację swoich towarów lub usług i zdobycie nowych klientów. Udowodniono, że pierwszych 15 sekund decyduje o tym, czy potencjalny klient zainteresuje się ofertą. Prowadząc działalność gospodarczą, szczególnie związaną ze sprzedażą towarów lub usług, przedsiębiorcy chcą, żeby wiedziało o niej jak najwięcej ludzi. W tym celu wynajmują billboardy, rozdają ulotki czy wykupują reklamy w prasie. Jednak patrząc na to, jak silną pozycję posiada obecnie internet, to właśnie za pomocą oferowanych w nim różnorodnych narzędzi warto budować wizerunek firmy.

SEO, czyli optymalizacja strony

Już na etapie rozmów i projektowania strony, przewidujemy optymalizację SEO twojej witryny, czyli wprowadzamy takie działania, aby była przyjazna dla wyszukiwarek i łatwo się pozycjonowała. Dzięki temu szybciej osiągniesz wysokie pozycje na frazy kluczowe, które mogą dać przewagę. Pozycjonowanie strony internetowej to proces złożony i długotrwały. Jednym z podstawowych działań obejmujących strategię promocji jest właśnie optymalizacja strony, czyli takie dostosowanie i modyfikacja zarówno kodu źródłowego jak i treści stronyOddając gotową stronę. Wskazane typy optymalizacji mają na celu przede wszystkim poprawę struktury witryny, jej dopasowania do wyrażeń kluczowych oraz zwiększenie ruchu na stronie. Zarówno optymalizacja treści jak i kodu źródłowego odgrywają decydujące rolę w procesie pozycjonowania witryny.

Responsywność strony

W dzisiejszych czasach responsywność, czyli możliwość wyświetlania twojej strony na wielu urządzeniach takich jak np , laptopy, tablety i smartfony to już obowiązek. "Mobile or die" Projektując dla Ciebie stronę gwarantujemy, że będzie ona responsywna. Wraz z dokonywanymi przez ostatnie dwa lata aktualizacjami algorytmów Google, położono bardzo duży nacisk na ten aspekt funkcjonowania stron. Dlatego już w fazie projektowania, duży nacisk kładziemy właśnie na responsywność. Ponieważ te strony, które nie potrafią bezproblemowo dopasować się do smartfona lub tabletu, spadają w pozycjach.

Integracja z mapami Google

Pokaz swojemu klientowi, gdzie jesteś. Korzystanie z integracji z mapą Google nie tylko da klientowi pewność, że Twoja firma naprawdę istnieje, ale przede wszystkim pokażesz mu, iż może Cię znaleźć zawsze, gdy będzie Cię potrzebował! Wyposażymy twoją stronę w aktywną i funkcjonalną mapę, dzięki której, każdy bez problemu cię znajdzie.

Dodatki

Aby Twoja oferta została zaprezentowana w sposób przejrzysty, możemy wyposażyć Twoją witrynę w rozbudowane formularze, drabinki kategorii, moduły konfiguracyjne oraz inne praktyczne rozwiązania, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

.

 


 

Tworzymy indywidualne strony internetowe

Jeżeli zależy Ci na ciekawym i oryginalnym designie twojej strony internetowej, który wyróżni Cię spośród konkurencji w takim wypadku najlepiej sprawdzi się strona z indywidualną szatą graficzną. Przed rozpoczęciem pracy możesz przedstawić nam swoje pomysły i sugestie, albo w pełni zdać się na nasze doświadczenie i kreatywność. Podczas tworzenia Twojej nowej strony, ważną zaletą jego unikatowość oraz gwarancja, że finalny efekt spełni Twoje oczekiwania.