Strony firmowe oparte na Joomla!

 

Jesteśmy jedną z firm na rynku Polskim, która specjalizuje się w systemie Joomla. Możemy zrobić niemal wszystko - od administracji, przez projektowanie, zarządzanie aż do budowania stron internetowych.
Nasze strony wykonujemy kompleksowo, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić bo to my wykonamy całą stronę techniczną. Tworzenie strony zaczynamy od omówienia z klientem projektu, budowę strony, test, instalację na serwerze oraz administrację i obsługę.

 

Nasze strony

 

 

 

Setki zadowolonych klientów!

Wykonaliśmy już ponad 100 stron internetowych, serwisów i portali www opartych na systemie Joomla. Nasza praca to doradzanie, administracja, przebudowa, projektowanie, zarządzanie oraz budowa stron internetowych. 
Nasze strony wykonujemy kompleksowo od A do Z dzięki czemu nie musisz się o nic martwić :)

Administracja stroną

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonywanie aktualizacji, wprowadzanie zmian na stronę itp - możesz to zlecić nam. W ramach administracji stroną wykonujemy między innymi: tworzenie kopii zapasowych strony , aktualizacje strony oraz wszelkich dodatków, wprowadzanie treści np. do aktualności, realizacji, portfolio, naprawianie ewentualnych awarii strony wynikających na przykład z włamania.

Doradzimy

Jeżeli potrzebujesz strony ale nie wiesz jak się do tego zabrać - pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do twojego budżetu i potrzeb strony. 
W razie wątpliwości pomożemy na każdym etapie tworzenia strony internetowej.
Nasze długie doświadczenie w branży informatycznej gwarantuje, że otrzymasz odpowiedź na każde pytanie dotyczące projektowania oraz tworzenia twojej strony internetowej.

Optymalizacja elementów strony pod kątem szybkości działania

Zbyt długi czas ładowania strony może negatywnie wpłynąć na chęć wejścia na stronę przez użytkownika. Właśnie dlatego nasze strony są optymalizowane pod kątem szybkości działania i odciążane ze zbędnego kodu obciążającego stronę. Dbamy o to by strona nie była obciążona zbędnymi śmieciami i działała niezawodnie. 

 

 


 

Doradzimy, pomożemy, zbudujemy!

Wykonaliśmy już ponad 100 stron internetowych, serwisów i portali www opartych na systemie Joomla. Mamy na koncie wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów :)

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, iż otrzymasz usługę kompleksową. Doradzimy na każdym etapie budowania strony i pomożemy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.