Identyfikacja wizualna

Zadbaj o czytelną i spójną identyfikację wizualną swojej firmy

  • wyróżnij swoją markę i pozwól jej zaistnieć w świadomości swoich klientów
  • podkreśl zalety firmy i daj się wyróżnić
  • zbuduj pozytywne i trwałe skojarzenia marki

Co to jest identyfikacja wizualna?

To podstawowe i najistotniejsze narzędzie służące do kreowania wizerunku marki firmy. Identyfikacja wizualna tworzy system tożsamości marki. Jest to graficzne odzwierciedlenie marki Na identyfikację wizualną składa się nie tylko logo, ale również kolory, typografia, materiały towarzyszące.

Spójny i czytelny wizerunek

Spójne powinny być nie tylko element wizualny, ale również układy graficzne, proporcje i inne elementy wyróżniające markę. Profesjonalna identyfikacja wizualna stanowi spójny i czytelny wizerunek firmy dopasowany do profilu działalności oraz wyróżniający się stylem pasującym do grupy docelowej jej odbiorców.

 

Księga znaku to spis norm i zasad

Wszystkie wypracowane i ustalone standardy opisuje Księga Znaku, która jest spisem zasad i norm w zaprojektowanym logo, opisem kolorów firmowych oraz dopasowaniem właściwego kroju czcionki. Spójność zaprojektowanych przez nas elementów identyfikacji wizualnej wspomaga sukces marketingowy i rynkowy firmy.

 

Aby zapewnić swojej marce rozpoznawalność zadbaj o profesjonalne opracowanie elementów identyfikacji wizualnej oraz wszystkich materiałów reklamowych. Doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam tworzyć kompleksowe i skuteczne rozwiązania, realizujące jednocześnie cele marketingowe.