Projekt graficzny logo

Logo jest podstawowym elementem każdej marki.

Niezależnie czy jest to duża korporacja, czy mała firma powinieneś mieć mieć znak, który wyróżni cię z spośród konkurencji. Rozpoczynając działalność, powinieneś pomyśleć o stworzeniu marki. Jeśli chcesz być rozpoznawalny na rynku, nawet lokalnym powinieneś stworzyć własną tożsamość, z którą kojarzyć cię będą klienci.

 

PIERWSZE WRAŻENIE

Potencjalni klienci wybierając ofertę z dużej ilości podobnych, często kierują się pierwszym wrażeniem. Profesjonalne logo jest jednym z najważniejszych elementów wizerunku twojej firmy. Zaprojektujemy logo, które będzie się wyróżniało na tle konkurencji i będzie budziło zaufanie oraz pozytywne skojarzenia. Logo będzie realizowało cele marketingowe a jednocześnie odzwierciedlało charakter branży. Stworzymy logo czytelne i unikalne oraz by pasowało do stylu komunikacji marki?

 

MYŚL O PRZYSZŁOŚCI

Być może początkowo twoje logo będzie wykorzystywane tylko na stronie internetowej. Jednak rozwijając firmę z pewnością pojawi się potrzeba umieszczenia logo na innych mediach. Chociażby wydrukowania na wizytówkach, z czasem haftowania bądź grawerowania. Musi więc ono spełniać również szereg warunków „technicznych” np. grubość kreski, odpowiedni kontrast, właściwe proporcje.

 

Czytelne i niepowtarzalne logo zapewnia rozpoznawalność i zapamiętywalność firmy. Dzięki profesjonalnemu logo pokażesz się jako solidna firma o ugruntowanej pozycji na rynku.